Lietošanas noteikumi

Esiet sveicināti Greetha e-veikala vietnē. Lūdzam Jūs iepazīties ar zemāk aprakstītajiem noteikumiem, kuri jāievēro iepērkoties interneta adresē: www.greetha.lv

 

1. Vispārējie noteikumi

1.1. Greetha patur tiesības pēc saviem ieskatiem un jebkurā brīdī mainīt uz e-veikala izmantošanu attiecināmos noteikumus.

1.2. Izmantojot www.greetha.lv interneta veikalu tiek uzskatīts, ka klients ir iepazinies, piekrīt un apņemas pildīt e-veikala noteikumus.

1.3. Greetha nenes nekādu atbildību gadījumos, ja klientam radušies zaudējumi, kas saistīti ar šo noteikumu tīšu vai netīšu neapzināšanu.

1.4. Greetha e-veikalā var ietilpt erotiska satura attēli. Personām kas nav sasniegušas 18 gadu vecumu šos attēlus aplūkot ir aizliegts.

 

2. Klienta pienākumi

2.1. Klients saprot un apstiprina, ka saturs kas izvietots www.greetha.lv vietnē (fotoattēli, video, skaņas, programmatūra, dati, teksts, grafikas un cita informācija) pieder Greetha. Izņemot gadījumus, kad skaidri norādīts citādāk.

2.2. Neko no 2.1. punktā minētā materiāla nav atļauts kopēt, pārpublicēt, izplatīt vai jebkādā citā veidā izmantot trešās personas vajadzībām bez Greetha rakstiskas atļaujas.

2.3. Saturu kas aprakstīts punktā 2.1 atļauts izmantot tikai personīgām, nekomerciālām vajadzībām un, ja tas netiek modificēts.

2.4. Greetha stingri aizliedz jebkuru vietnē pieejamo materiālu augšupielādēt uz cita servera.

2.5. Jebkura 2. Sadaļas punkta neievērošana automātiski un bez iepriekšēja brīdinājuma, pārtrauc izsniegtās atļaujas darbību.

2.6. Greetha materiālu izmantošana trešo personu vajadzībām bez attiecīgās atļaujas saņemšanas var tikt uzskatīta par autortiesību pārkāpumu, vietējā vai starptautiskā līmenī.

 

3. Pasūtījuma noformēšanas kārtība

3.1. Klients apmeklējot Greetha e-veikalu izvēlas preces, kuras vēlas iegādāties, izvēlētās preces veido sadaļu “Pirkumu grozs”

3.2. Klients noformē pirkumu izvēloties sadaļu “Noformēt pirkumu” un sniedz visu pieprasīto informāciju.

3.3. Klientam ir tiesības izvēlēties sev ērtāko piegādes un apmaksas veidu.

3.4. Pēc pasūtījuma veikšanas uz klienta e-pasta adresi tiek nosūtīta vēstule ar pirkuma apstiprinājumu.

3.5. Greetha e-veikala administrācija visus noformētos pasūtījumus apstrādā vienu reizi dienā.

3.6. Pēc pasūtījuma apstrādāšanas administrācija sazinās ar klientu un izsūta uz klienta e-pasta adresi rēķinu par pirkumu.

3.7. Pasūtījuma piegādes termiņš ir atkarīgs no vairākiem faktoriem: rēķina savlaicīga apmaksa, piegādes veida, piegādātāja darba grafika, piegādes adreses.

3.8. Prece, kas redzama Greetha e-veikala vizuālajos materiālos var atšķirties no reālās preces.

3.9. Tiek uzskatīts ka, klientam nav šaubu par preces īpatnībām ja, tas noformējis pasūtījumu.

3.10. Greetha ir tiesīgi anulēt pasūtījumu, ja kādas kļūdas dēļ prece neatrodas noliktavā.

 

4. Piegāde

            4.1. Greetha sadarbojas tikai ar uzticamām piegādes kompānijām.
            4.2. Pasūtījuma piegādes termiņš ir atkarīgs no vairākiem faktoriem: rēķina savlaicīgas apmaksas, piegādes veida, piegādātāja darba grafika, piegādes adreses.
            4.3. Greetha neuzņemas nekādu atbildību par preces bojājumiem, ja tie radušies piegādes kompānijas darbinieku tīšu vai netīšu darbību laikā.
          

5. Preces atgriešana

5.1. Klientam iepērkoties www.greetha.lv interneta veikalā ir tiesības, nopirkto preci atgriest tirgotājam un saņemt atpakaļ naudu vai apmainīt pret citu preci 14 dienu laikā, sākot no dienas, kad kurjers sūtījumu ir ievietojis klienta norādītajā pakomātā.

5.2. Lai preces būtu iespējams atgriest ir jāievēro sekojoši noteikumi:

        5.2.1. Prece nedrīkst būt nosmērēta, saplēsta vai kā citādi bojāta.

        5.2.2. Precei nedrīkst būt sviedru, tabakas vai jebkādu citu nepatīkamu aromātu.

        5.2.3. Precei nedrīkst noraut oriģinālās ražotāja birkas, ir jābūt saglabātam oriģinālajam ražotāja iepakojumam un cenu zīmēm.

        5.2.4. Pielaikojot apakšveļu jāievēro cilvēka higēniskās prasības.

        5.2.5. Biksītes drīkst pielaikot tikai velkot tās pa virsu jau esošām biksītēm vai pieliekot pie gurniem.

        5.2.6. Zeķes, zeķubikses un zeķubikšu izstrādājumi, nedrīkst būt izpakoti no ražotāja oriģinālā iepakojuma.

5.3. Lai preci atgrieztu klientam jāaizpilda Preču atgriešanas iesniegums, kas atrodams sadaļā Preču atgriešana, administrācija atteikumu iesniegumus izskata vienu reizi divās dienās. Pēc atteikuma izskatīšanas administrācija sazinās ar klientu caur e-pastu.

5.4. Preču atgriešana vai maiņa iespējama tikai tad, ja ievēroti visi 5. Sadaļā aprakstītie punkti.

5.5. Klienta samaksātā summa par preci tiek atskaitīta klientam ne vēlāk, kā 14 darba dienu laikā no preces atgriešanas dienas.

5.6. Preču maiņas un atpakaļ sūtīšanas izmaksas sedz klients, izņemot gadījumus, kad konstatēts preces brāķis vai pārdevēja kļūda komplektējot, sastādot pasūtījumu.

5.6. Preču sākotnējās piegādes izmaksas klientam atgriestas netiek.

6. Saziņa ar Greetha e-veikala administrāciju.

6.1. Ja vēlaties uzdot jautājumu lūdzam Jūs izmantot speciālo sazināšanās formu, kas atrodama sadaļā Kontakti vai rakstīt uz e-pasta adresi info@greetha.lv