Kā iepirkties

Lai mūsu klientiem būtu vieglāk iepirkties, esam izveidojuši nelielu pamācību. Soli pa solim līdz brīnišķīgam pirkumam Greetha veikalā.


  1. Ir atvērta www.greetha.lv mājas lapa un esat izvēlējusies/ies preci un vēlamo izmēru, kuru vēlaties iegādāties.
  1. Apakšējā labajā stūrī spiediet uz pogas Ielikt grozā, tagad prece ir pievienota Jūsu pirkumu grozam. Pirkumu grozā varat ievietot vairākas preces atkārtojot šīs darbības.
  1. Kad visas izvēlētās preces ir ievietotas grozā, augšējā labajā stūrī spiediet uz pogas Pirkumu grozs. Šeit varat vēlreiz apskatīt izvēlētās preces un kopējo pirkuma summu, kā arī, ja nepieciešams varat rediģēt groza saturu.
  1. Kad pirkuma groza saturs ir apskatīts/rediģēts un Jūs vēlaties veikt pasūtījumu, apakšējā labajā stūrī spiediet uz pogas Noformēt pasūtījumu. Šeit atvērsies pasūtījuma sagatavošanas forma, kas jāaizpilda.

            1. solis: Noformēšanas veida izvēle, izvēlieties Jums pieņemamo veidu un ievadiet prasīto informāciju. Spiediet pogu Turpināt.

            2. solis: Informācija rēķina sagatavošanai, obligāti jāaizpilda informācijas lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti. Spiediet pogu Turpināt

            3. solis: Piegādes informācija, obligāti jāaizpilda informācijas lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti. Spiediet pogu Turpināt

            4. solis: Piegādes veida izvēle, izvēlieties sev vēlamo piegādes veidu un punktu, kur sūtījumu izņemsiet. Ja vēlaties varat pievienot papildus informāciju par pasūtījumu. Spiediet pogu Turpināt

            5. solis: Apmaksas veida izvēle, izvēlieties Jums pieņemamo apmaksas veidu un, ja esat ieguvusi/is akcijas/ kupona kodu, tad arī šo kodu jānorāda attiecīgajā ailītē. Spiediet pogu Turpināt

            6. solis: Pasūtījuma apstiprināšana, vēlreiz parliecinieties vai norādītā informācija ir pareiza un spiediet pogu Apstiprināt pasūtījumu.

Jūsu pasūtījums ir pieņemts. Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums. 

Greetha administrācija apstrādās Jūsu pasūtījumu un uz Jūsu norādīto e-pasta adresi nosūtīs priekšapmaksas rēķinu, ja nepieciešams ar Jums sazināsies klientu konsultants. Apmaksājot rēķinu, lūdzu, norādiet pasūtījuma numuru!


Lūdzu ņemiet vērā, ka prece tiks izsūtīta tikai pēc rēķina apmaksas un prece līdz samaksas saņemšanai netiek rezervēta!

Ja preci tomēr nevēlaties iegādāties, lūdzu, ziņojiet par to Greetha administrācijai uz info@greetha.lv