Privātuma politika

1. Visi šajā vietnē http://www.greetha.lv (turpmāk tekstā – Vietne) ievietotie lietotāju personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

2. Lietotāju personas datu apstrādes pārzinis ir Vietnes administrācija (turpmāk tekstā – Greetha.lv), ja vēlaties ar to sazināties, lūdzu, sūtiet ziņu Vietnes administratoram (info@greetha.lv).

3. Reģistrējoties Vietnē, kā arī lietojot Vietni, lietotājs izsaka piekrišanu, ka Greetha.lv veic attiecīgā lietotāja personas datu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma 7.panta 1.punkta izpratnē.
        Reģistrējoties mūsu interneta veikalā Jums attiecīgajās ailēs var tikt pieprasīts ievadīt sekojošo informāciju: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, piegādes adresi un telefona numuru. Ar mūsu lapas saturu Jūs varat iepazīties arī anonīmi.

4. Lietotāju sniegtās informācijas apstrādes mērķis:
    4.1. nodrošināt Fizisko personu apkalpošanu;
    4.2. uzlabot Vietni atbilstoši lietotāju vajadzībām;
    4.3. lai uzlabotu mūsu klientu apkalpošanas kvalitāti

5. Lietotāju personas datu apstrādes pamats – Fizisko personu datu aizsardzības likuma 7. panta 1. punkts.

6. Vietnē reģistrēts lietotājs ir informēts un piekrīt, ka attiecīgā lietotāja informācija tiek izmantota, lai:
    6.1. atvieglotu pasūtījuma noformēšanu (Jūsu informācija, neskatoties uz to, vai tā ir publiski vai privāti pieejama, netiks pārdota, apmainīta, pārsūtīta un nodota citai kompānijai vai trešajai personai nekādu iemeslu dēļ, bez Jūsu atļaujas, izņemot gadījumus, kur šāda informācijas apstrāde ir nepieciešama, lai piegādātu nopirkto produktu vai sniegtu pieprasīto pakalpojumu.);
    6.2. lai nosūtītu informējošus e-pastus, bet tikai tādā gadījumā ja lietotājs tam ir piekritis;
    6.3. lai veiktu mājas lapas ietvaros rīkotos konkursus un aptaujas;
    6.4. lai personalizētu Jūsu apmeklējumu mūsu lapā (Jūsu sniegtā informācija mums palīdz labāk atbildēt uz Jūsu individuālajām vajadzībām);
    6.5. lai uzlabotu mūsu mājas lapu atbilstoši jaunākajām tendencēm.

7.     Lietotāja datu aizsardzība tiek nodrošināta:
    7.1. izmantojot tikai drošus serverus.
    7.2. maksājumu datus pārsūtot ar (SSL) Secure Socket Layer tehnoloģiju;
    7.3. datu bāzēm piekļūt iespējams tikai personām kam ir īpašas atļaujas.

8. Vietnē reģistrētiem lietotājiem ir tiesības pašam pievienot, labot vai dzēst savā profilā norādītos datus, kā arī pieprasīt Vietnes administratoram lietotāja profila vai citas informācijas dzēšanu.

9. Reģistrējoties Vietnē, kā arī lietojot Vietni, lietotājs apliecina, ka ir informēts un piekrīt, ka Greetha.lv ir tiesības nodot attiecīgā lietotāja personas datus sekojošos gadījumos:
    9.1. citām personām, ja Greetha.lv saņem lietotāja piekrišanu;
    9.2. Latvijas Republikas tiesībaizsardzības iestādēm, ja saņemts atbilstošs pieprasījums;
    9.3. tiesībaizsardzības iestādēm, ja Greetha.lv konstatē, ka attiecīgais lietotājs rupji pārkāpj šos Noteikumus vai valstī spēkā esošos normatīvos aktus.

10.    Greetha.lv patur tiesības jebkurā brīdī mainīt Privātuma politiku, izmaiņas publicējot Vietnes sākuma lapā.

11.    Šī privātuma politika attiecas tikai uz šo Vietni. Paralēli Vietnei apmeklējot citas vietnes, citās vietnēs darbojas sava privātuma politika.


Greetha sīkdatņu politika

Sīkdatņu veidi un izmantošanas mērķis

1. Lai palīdzētu analizēt interneta vietnes www.greetha.lv izmantošanu, t.sk., lai izprastu apmeklētāju darbības interneta vietnē www.greetha.lv, un tādējādi ļautu Greetha uzlabot un izveidotu lietotājiem ērtāku interneta vietni un uzlabotu tās darbību, Greetha izmanto interneta analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks, un kura lietošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.

2. Sīkdatnēs tiek apkopota informācija par to, kā Jūs izmantojat interneta vietni www.greetha.lv. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām interneta vietnē.

3. Lai katrā vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti prasīt Jūsu piekrišanu, Jūsu ērtībai greetha izmanto arī sīkdatnes, lai reģistrētu, vai Jūs esat piekritis (vai nē) tam, ka vietnē www.greetha.lv izmantojam sīkdatnes.

 
Sīkdatņu datu izmantošana un uzglabāšana

4. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (https://www.google.com/intl/lv/policies/terms/) un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem (http://www.google.com/analytics/terms/us.html) Google minēto informāciju izmantos, lai Greetha vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat interneta vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

5. Greetha sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par interneta vietnes www.greetha.lv apmeklētājiem.

6. Pēc Greetha pieprasījuma pirms saņemtās informācijas saglabāšanas Google Inc. to padarīs anonīmu, dzēšot jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, un IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestata uz nulli.

7. Apkopotā informācija tiks nosūtīta un uzglabāta Google Inc. serveros, kas atrodas daudzās valstīs visā pasaulē. Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā vai Eiropas Savienībā.

Atteikšanās no sīkdatnēm

8. Jūs varat atteikties izmantot Google Analytics sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Ad